Alkoholizmas

Alkoholizmas - simptomai

Alkoholis veikia tam tikras smegenų sistemas ir struktūras, sukeldamas priklausomybės sindromą. Tai yra šis sindromas, tai yra klinikinis alkoholizmo vaizdas. Dėl pernelyg didelio alkoholio naudojimo faktas nėra pernelyg didelis alkoholio vartojimas, bet darbe, šeimos santykiuose ir kt.

  • Pirmasis etapas - alkoholio priėmimas
  • Antrasis etapas - kraujagyslių nuodų kūrimo formavimas - acetaldehidas
  • Trečiasis etapas yra absorbuojamas alkoholis, kuris tapo kūno dalimi

Kaip atskirti alkoholio vartojimą nuo geriamojo

Pagrindinis alkoholio priklausomybės požymis yra didėjantis alkoholio poreikis streso, nemalonių situacijų laikotarpiu. Naudojimo motyvas gali būti bet koks veiksnys, kuris padidina žmogaus įtampos lygį.

Formuojant pirminį patrauklumą, mėnesio biologinis ritmas vaidina svarbų vaidmenį. Jo užduotis yra padėti organizmui prisitaikyti prie gyvenimo sąlygų. Priėmus alkoholį per mėnesį, metabolizmo pokyčių greitis ir su juo - ir fermentų sintezės greitis. Dažniausiai dėl tokio sumažėjimo fone yra suformuotas "Snub" - ilgalaikis girtumas, sustojimas, kuris yra problemiškas ne tik aplink, bet ir pats pacientas.

Asmeniniai pokyčiai, Pagrindiniai alkoholizmo požymiai

Nesant alkoholio ar kitos psichoaktyvios medžiagos, asmuo tampa išnaudotas, nervų, dysso klasės - niūrus, dirglus. Kaip alkoholizmas progresuoja, žmogus yra sunkiau kontroliuoti situaciją ir girtų, amnezijos apimtis pradeda formuotis intoksikacijos laikotarpiu, elgesio pokyčiai, emocinė būsena yra blogiau.

Norėdami atnešti asmenį iš pašarų, arti dažnai kreipiasi į psichologinę pagalbą. Bet jei liga vyksta, tik gydymas narkotikų galės sustabdyti danga.

Alkoholio psichozė arba deliriumas

Delika su alkoholizmu yra sąlyga, kuri yra suformuota atskyrimo (atėmimo) nuo alkoholio trečdaliu iki penktosios dienos. Pacientai apie nemiga fone, apetito, drebulių ir kitų skausmingų apraiškų "Girdėti" garsai, "Žr" Vaizdai, kaip taisyklė, bauginantis ir pajusti gyvūnų priekabiavimą. Vizija yra ryški, visiškai svarbi pacientams ir lemia jų elgesį.

Alkoholiniai haliucinai, simptomai

Be požymių, suvokimas yra sutrikdytas - klausos, vizualinės, lytėjimo. Pažeidimai kelia nerimą pacientui. Haliucininukai gali išsivystyti deliriumu arba tampa lėtiniu.

Crazy Psichozė su alkoholizmu

Nusausinkite psichozę, sunkiausią alkoholio ligos vystymosi formą, vystosi asmenims su psichikos sienų apsaugais, arčiau psichikos ligos, yra labai sunku gydyti. Ryškiausias pavyzdys yra pavydo nesąmonė. Bet koks pacientų įvykis yra interpretuojamas, nepaisant absurdo, kaip susituokusio lojalumo pažeidimas.

Alkoholio encefalopatija, simptomai

Alkoholio encefalopatija susidaro nuo smegenų struktūrų pažeidimo fone, gali būti būdingos intelektinės veiklos silpnumas, demencija, jų fone, mažiau ryški, bet lėtinė psichozės raida.

Patologinis intoksikacija

Ši valstybė nepriklauso nuo priimtos alkoholio kiekio. Su patologiniu intoksikacija pacientas agresyviai veikia kitiems ir gali judėti erdvėje, prastai kontroliuojant save. Paliant šią valstybę, kaip taisyklė, negali pasakyti nieko apie tai. Sudaromos vadinamosios "Twilight" būsenos. Patologinis apsinuodijimas vystosi asmenims su psichikos pasienio valstybių.